Русская версия сайта Українська версія сайту
  • Войти
Получать на E-mail:
Новые поступления программ
Скриншот к файлу: Remember Me — Побачили Париж, не померли
У Нео-Парижі 2084 не крадуть гроші, тут крадуть пам'ять. Навіть бомжі і наркомани просять відсипати трохи спогадів, тому що, як не дивно, і вони мають властивість закінчуватися. Пам'ять - тут і валюта, і ходовий товар, і показник соціального статусу. Не подумайте, що ми глибоко захоплені цією задумкою, але побачити саме такий світ майбутнього в грі Remember Me, принаймні, незвично. Подробиці читайте в нашому огляді.

Скриншот к файлу: Windows Phone — Як справи в Україні?
Цікаві статистичні дані та прогнози, що стосуються Windows Phone, зустрічаються досить часто, але зазвичай вони відносяться до північноамериканського або світового ринків. А як йдуть справи в нашій країні? Нарешті, Microsoft змогла представити деякі цифри. Хоча глобально Windows Phone поки не може похвалитися великою часткою ринку, за темпами її приросту вона є чемпіоном. Ситуація в Україні в цілому відповідає загальній картині: якщо весь ринок смартфонів у першому кварталі 2013 р. виріс на 131% в порівнянні з тим же періодом роком раніше, то постачання пристроїв на Windows Phone - на 168%. Поточна частка ринку становить 8,2% і за цим показником Україна входить до ТОП-10 країн світу, серед яких лідирує Польща з 17%. Дмитро Шимків:

Редактор ботов telegram
Каталог ботов telegram

Каталог ботов telegram
Каталог ботов telegram

криптограм
КРИПТОГРАМ - свободно распространяемый мессенджер со сквозным шифрованием и открытым исходным кодом на PHP и javascript.

KMPlayer
Бесплатный медиаплеер

MediaGet
Поиск и скачивание файлов

K-Lite Codec Pack
Скачать пакет кодеков

Антивирус Доктор Веб
Хороший антивирус

Google Chrome
Бесплатный веб-браузер