Русская версия сайта Українська версія сайту
  • Войти
Получать на E-mail:
Новые поступления программ
Скриншот к файлу: У майбутньому iPhone і iPad будуть розпізнавати обличчя
Компанія Apple сьогодні отримала патент на використання функції управління комп'ютерним пристроєм на підставі розпізнавання облич. Технологія дозволить зробити роботу гаджетів типу iPhone, iPad і Mac продуктивнішою, а також ефективніше захистити особисті дані користувача. Як наголошується в документі, визначення і розпізнавання облич - два різних процеси. Визначення мається на увазі локалізацію облич у рамках зображень, в той час як розпізнавання - більш глибокий процес, який передбачає порівняння облич з конкретною людиною або користувачем. У патенті описуються три різні системи: для визначення облич, для розпізнавання облич і система управління вводом/виводом. Всі системи працюють разом, що дозволяє визначити, чи дозволено даному

Скриншот к файлу: Заставка — Годинник
Заставка — Годинник "Потік Даних" являє собою потік постійно мінливих даних на моніторі комп'ютера. Схеми, системи та інші елементи будуть змінюватися постійно.

Редактор ботов telegram
Каталог ботов telegram

Каталог ботов telegram
Каталог ботов telegram

криптограм
КРИПТОГРАМ - свободно распространяемый мессенджер со сквозным шифрованием и открытым исходным кодом на PHP и javascript.

KMPlayer
Бесплатный медиаплеер

MediaGet
Поиск и скачивание файлов

K-Lite Codec Pack
Скачать пакет кодеков

Антивирус Доктор Веб
Хороший антивирус

Google Chrome
Бесплатный веб-браузер

 
Food recipes and tips
ForkPlayer ForkPlayer ForkPlayer