Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту
Отримувати на E-mail:
Нові надходження програм

Заставки на робочий стіл

Заставка для робочого столу — це малюнок або анімація, що відображається на екрані комп'ютера, коли він не використовується протягом певного часу (параметри задаються самим користувачем). А саме в той момент, коли не відбувається натискання клавіш на клавіатурі або використання миші. Красиві анімовані заставки піднімають настрій.

Заставки (Screensaver) — це комп'ютерні програми, красиві відео ролики або анімовані зображення, які на період часу простою комп'ютера замінюють статичні шпалери на робочому столі. Застосування заставок обумовлено захистом монітора комп'ютера від вигорання. Тому друга назва заставок - зберігачі екрану або просто скрінсейвери.

Красива динамічна заставка прикрасить робочий стіл Windows. Заставки допомагають оживити робочий простір комп'ютера. На нашому сайті Ви знайдете гарні та якісні шпалери на робочий стіл вашого ПК. На кожну заставку мається скриншот (знімок) і невеликий опис. Однак насправді кожна заставка набагато привабливіша ніж на картинці. Всі заставки для робочого столу абсолютно безкоштовні і не вимагають реєстрацій. Розмір викачуваного скрінсейвера також вказаний. Красиві заставки на ваш смак! Вибирайте!

Завантажуйте і встановлюйте наші заставки на робочий стіл Вашого ПК. Всі вони дуже красиві! Ви можете безкоштовно завантажити та встановити будь-який зберігач екрану. Всі вони перевірені на віруси і працездатність. Закачуй заставки, встановлюй на робочий стіл, поділися заставками з друзями.
Скріншот до файлу: Заставка — Годинник
Заставка — Годинник "Потік Даних" являє собою потік постійно мінливих даних на моніторі комп'ютера. Схеми, системи та інші елементи будуть змінюватися постійно.

Скріншот до файлу: Заставка — Прапор ХК
Заставка ХК "Барис" - це безкоштовний скрінсейвер який зробленій у вигляді полотнища прапора казахського хокейного клубу "Барис" з м. Астана що розвивається на вітрі. Прапор виконаний у фірмових кольорах клубу, в його центральній частині розташований логотип клубу.

Скріншот до файлу: Заставка — Прапор ФК
Прапор ФК Барселона являє собою синьо-червоне полотнище з емблемою клубу в центрі нього. В принципі емблема ФК Барселони - це змінений варіант герба міста, за винятком корони. На ньому представлені обидва головні елементи: Хрест святого Георгія і прапор Каталонії. Трохи нижче в третьому розділі емблеми, намальовані вертикальні синьо-гранатові смуги, які є кольорами клубу, а на їх фоні - футбольний м'яч. Заставка представляє собою полотнище прапора яке розвивається на вітрі. Встановіть дану заставку і створіть на Вашому комп'ютері футбольну атмосферу самого місткого стадіону Європи - «Камп Ноу».

Скріншот до файлу: Заставка — Годинник ХК
Скрінсейвер — годинник ХК "Авангард" представляє собою цифровий годинник хокейного клубу "Авангард" м. Омськ. Годинник розташований на льоду хокейного майданчика з емблемою клубу. Тепер всі вболівальники омського хокейного клубу завжди будуть знати точний час і не пропустять гру своєї улюбленої команди.

Скріншот до файлу: Заставка — Прапор ФК
Заставка "FC Arsenal" представляє собою 3d прапор футбольного клубу "Арсенал" який розвивається. Прапор виконаний у фірмових кольорах клубу. У центральній частині прапора розташований логотип клубу "FC Arsenal".

Скріншот до файлу: Заставка — Прапор ФК
Заставка прапор ФК "Анжи" — анімований скрінсейвер для всіх вболівальників футбольного клубу "Анжі" м. Махачкала. Являє собою 3D прапор який розвивається. Виконаний у фірмових кольорах клубу. У центральній частині прапора розташований логотип клубу.

Скріншот до файлу: Заставка — Прапор ХК
Заставка представляє собою прапор хокейного клубу "Амур" міста Хабаровськ. Прапор виконаний у фірмових кольорах хокейного клубу "Амур". У центральній частині прапора розташований логотип клубу.

Google Chrome
Безкоштовний веб-браузер

Антивірус Доктор Веб
Хороший антивірус

K-Lite Codec Pack
Завантажити пакет кодеків

KMPlayer
Безкоштовний медіаплеєр

MediaGet
Пошук і скачування файлів