Русская версия сайтаУкраїнська версія сайту
Отримувати на E-mail:
Нові надходження програм
Скріншот до файлу: Заставка — Прапор ХК
Заставка ХК "Барис" - це безкоштовний скрінсейвер який зробленій у вигляді полотнища прапора казахського хокейного клубу "Барис" з м. Астана що розвивається на вітрі. Прапор виконаний у фірмових кольорах клубу, в його центральній частині розташований логотип клубу.

Скріншот до файлу: Заставка — Прапор ФК
Прапор ФК Барселона являє собою синьо-червоне полотнище з емблемою клубу в центрі нього. В принципі емблема ФК Барселони - це змінений варіант герба міста, за винятком корони. На ньому представлені обидва головні елементи: Хрест святого Георгія і прапор Каталонії. Трохи нижче в третьому розділі емблеми, намальовані вертикальні синьо-гранатові смуги, які є кольорами клубу, а на їх фоні - футбольний м'яч. Заставка представляє собою полотнище прапора яке розвивається на вітрі. Встановіть дану заставку і створіть на Вашому комп'ютері футбольну атмосферу самого місткого стадіону Європи - «Камп Ноу».

Скріншот до файлу: Заставка — Годинник ХК
Скрінсейвер — годинник ХК "Авангард" представляє собою цифровий годинник хокейного клубу "Авангард" м. Омськ. Годинник розташований на льоду хокейного майданчика з емблемою клубу. Тепер всі вболівальники омського хокейного клубу завжди будуть знати точний час і не пропустять гру своєї улюбленої команди.

Скріншот до файлу: Заставка — Прапор ФК
Заставка "FC Arsenal" представляє собою 3d прапор футбольного клубу "Арсенал" який розвивається. Прапор виконаний у фірмових кольорах клубу. У центральній частині прапора розташований логотип клубу "FC Arsenal".

Скріншот до файлу: Заставка — Прапор ФК
Заставка прапор ФК "Анжи" — анімований скрінсейвер для всіх вболівальників футбольного клубу "Анжі" м. Махачкала. Являє собою 3D прапор який розвивається. Виконаний у фірмових кольорах клубу. У центральній частині прапора розташований логотип клубу.

Скріншот до файлу: Заставка — Прапор ХК
Заставка представляє собою прапор хокейного клубу "Амур" міста Хабаровськ. Прапор виконаний у фірмових кольорах хокейного клубу "Амур". У центральній частині прапора розташований логотип клубу.

Скріншот до файлу: Заставка — Прапор ФК
Заставка представляє собою 3D-прапор футбольного клубу "Амкар" м. Перм який розвивається. Прапор виконаний у фірмових кольорах клубу: червоний і чорний. У центральній частині прапора розташований логотип клубу. Встановіть дану заставу на комп'ютер і створіть футбольну атмосферу домашньої арени клубу - стадіону "Зірка".

Google Chrome
Безкоштовний веб-браузер

Антивірус Доктор Веб
Хороший антивірус

K-Lite Codec Pack
Завантажити пакет кодеків

KMPlayer
Безкоштовний медіаплеєр

MediaGet
Пошук і скачування файлів